У Хмельницькій області та на Житомирщині пролунала низка вибухів. На Вінниччині внаслідок ворожої атаки є влучання в житловий будинок.  На місці працюють усі відповідні служби. Пізніше за повідомленнями моніторингових каналів також вибухи пролунали на Київщині.

У ніч проти 26 травня окупанти здійснили масовану атаку на нашу країну. Ще з вечора минулого дня росіяни почали запуски дронів, а вже близько до ранку здійснили ракетні удари.
Загалом для атаки ворог використав 14 ракет та понад 30 ударних БпЛА. Зокрема, противник запустив 12 крилатих ракет з "тушок" та 2 "Кинджали" з "мігів".
Сили ППО змогли збити усі 12 крилатих ракет, а також 31 "Шахед". Водночас знищити "Кинджали" не вдалося.
Відомо, що ворожі цілі долетіли до заходу України. Ймовірно, основною ціллю ранкової атаки був Старокостянтинів. Моніторингові канали зазначили, що на території регіону пролунали потужні вибухи. Після ракетної атаки 26 травня було знеструмлено 11,1 тисячі абонентів у 13 населених пунктах на Хмельниччині.
На Вінниччині у місті Жмеринка унаслідок падіння уламків ворожого ударного дрона пошкоджено 3 житлові будинки, 7 приватних житлових будинків та кілька авто. Постраждали 3 людей. Згодом з’явилася інформація, що у постраждалих лікарі діагностували легкий ступінь тяжкості шкоди. Усі відмовилися від госпіталізації.

Через пошкодження газових мереж газопостачання зупинили для понад 1,3 тисячі людей у Вінницькій області та для 35 абонентів – у Харківській. На Сумщині снаряд влучив поряд з однією з газорозподільних станцій.

Тим часом у Польщі підняли у повітря свої F-16 через ракетну атаку Росії по Україні.