З нагоди Дня Європи міським головою Староктснятинова Миколою Мельничуком відзначено Подяками виконавчого комітету міської ради настоятеля римо-католицької парафії Різдва Святого Йоана Хрестителя отця Станіслава МАНЬСКІ, настоятеля храму Святої Княгині Ольги Української Греко-Католицької Церкви Юрія ЛАНИКА, місіонерів та служителів РО «Громади Української Церкви Християн віри Євангельської» Слово Христове» Романа та Риту КОМАРИНЦІВ за особисту участь, безкорисну допомогу, налагоджену співпрацю у наданні гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

«Ви показуєте приклад милосердя, шляхетності та благочинності. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди та наблизимо нашу перемогу та мир» - зазначив міський голова.
Присутні благодійники звернули увагу, що ці слова подяки заслуговують усі, хто служить на користь громаді, допомагає внутрішньо переміщеним особам задля перемоги і миру.
Представник римо-католицької парафії Різдва Святого Йоана Хрестителя брат Павло повідомив, що парафія веде благодійну діяльність впродовж трьох місяців. Спільними зусиллями, за підтримки християн з Польщі, Німеччини та Італії надали допомогу 8000 особам, лікарні, шпиталю, усім, хто звертався.
Благодійники висловили впевненість, що і надалі будуть продовжувати діяльність задля перемоги, миру і добра.