«Провів засідання виконавчого комітету. Проголосували за 47 питань порядку денного.

    Почали з підведення підсумків діяльності комунальних підприємств за 2021 рік. Щороку детально аналізуємо виконання фінансових планів та стратегії, приймаємо кадрові рішення, допомагають там, де це потрібно за об’єктивними причинами.
    Проголосували за рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів:
    - 500 тис. грн додатково для наших військових частин;
    - 860 тис. грн передбачили поліції;
    - 947 тис. грн для надзвичайників;
    - 600 тис. грн на придбання протигазів;
    - 290 тис. грн на харчування членів ДФТГ.
    Виділили матеріальну допомогу мешканцям міста. Серед них і 200 членів добровольчих формувань громади на суму 607 тис. грн. Загалом вже для 725 таких добровольців виділили одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 2,3 млн грн. Ще майже 70 осіб додамо на наступному виконкомі.
    Проголосували за можливість продовження роботи нових таборів при дитячо-юнацьких спортивних школах.
    Заборонили на Проскурівській виступи вуличних музикантів, гучну музику на літніх майданчиках. У нашому місті є безліч локацій, де це можна робити.
    Сформували перелік обладнання, муляжів, тренажерів, стендів, інвентаря, навчальної зброї для уроків «Захисту України». Купуємо для кожної школи нашої громади.
    Встановили нові тарифи на перевезення у пасажирському транспорті з 1 липня. У тролейбусах буде 6 грн електронним квитком і 7 грн готівкою. В автобусах і маршрутках проїзд буде 12 гривень. Ми понад 2 місяці відтягували цей крок, перевізники з кінця квітня зверталися до нас із проханням підняти вартість проїзду до 16 гривень. Ми розуміємо об’єктивну складову зростання, бо в попередньому тарифі вартість пального була закладена 24 гривні за літр, а зараз вона більше 50 гривень, а дизпаливо – майже 60. Разом з тим тариф у нашому місті залишається одним із найнижчих у регіоні. На жаль, це вимушений крок», - розповів міський голова Олександр Симчишин.