В обласній адміністрації під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Білика відбулися засідання комісій із присудження персональних стипендій для обдарованих дітей і творчої молоді та персональних стипендій провідним митцям області. Обидві премії засновані розпорядженнями голови облдержадміністрації ще у 2005 році та передбачають по 10 персональних стипендій.

“Цьогоріч присвоєння персональних стипендій для талановитих жителів області було вимушено перенесено через розв’язану росією війну проти України. З перших днів війни наші митці ведуть боротьбу на культурному фронті та доводять, що наш дух не зламати так просто. Тому попри складнощі ми продовжуємо заохочувати наших краян творити мистецтво, адже вони демонструють усьому світові, що українці – це цивілізований, культурний та інтелігентний народ,” – наголосив Володимир Білик.
Члени комісії розглянули усі подані на конкурс кандидатури та обрали переможців. Імена їх оголосять під час урочистої церемонії, присвяченої відзначенню Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Зауважимо, що персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. При цьому комісією враховуються результати роботи кандидатів на стипендію за попередніх 3 роки.