«Відбулося засідання сесії міської ради. Розглянули 101 питання порядку денного.
Внесли зміни до вже ухвалених Програм підтримки наших військових частин, силових структур, нацгвардії, антитерористичної діяльності, громадської безпеки. Передбачили відділення коштів на ці зміни. Сьогодні на ці потреби додатково виділили понад 15 млн грн, а також перерозподілили раніше визначений резерв – 38 млн грн. Наразі коштом з бюджету ми профінансували військових і силовиків уже на 152 млн грн. Разом з іншими видатками на оборону, пільги і соціальну підтримку сума становить уже 292 млн грн.

Передбачили 6 млн грн для матеріальної підтримки тих домогосподарств, які постраждали від ракетного терору 13 травня. Також ухвалили порядок надання такої матеріальної допомоги. Він дасть можливість допомагати людям, які самостійно ліквідували наслідки.
Додали 2,9 млн грн на поповнення матеріального резерву, бо вичерпали його після травневої ракетної атаки.
4,7 млн грн довиділили для галузі освіти на ремонти в літній період та ліквідацію наслідків терористичної атаки в закладах освіти.
5 млн грн додали на відшкодування коштів за поховання наших Героїв.
3,5 млн грн – на транспортні послуги: перевезення військових у шпиталі та лікарні.
2,2 млн грн виділили на забезпечення фінансування громадських ініціатив минулорічних переможців конкурсу, оскільки раніше мали заборону на подібні видатки.
Внесли зміни до Програми «Родини Героїв» - додали кошти і зараз її фінансування на три роки складає 144 млн грн.
Ухвалили Програму підтримки і розвитку волонтерського руху.
Проголосували за Порядок відшкодування 50% вартості навчання у вищих навчальних закладах громади для учасників російсько-української війни і їхніх дітей.
Внесли зміну в низку Програм наших комунальних підприємств.
Передали після інвентаризації більше 10 водних об’єктів (ставків) КП по зеленому будівництву.
Сформували і відвели земельну ділянку набережної як сквер, це унеможливить там жодні будівництва надалі.
Ухвалили звернення до Кабміну щодо необхідності виконання підписаного ним меморандуму, яким визначена необхідність відшкодування різниці в тарифах, зокрема і для нашого КП «Хмельницьктеплокомуненерго». За 2022 рік ця різниця не була відшкодована, це понад 335 млн грн. Вимагаємо дотримуватися своїх зобов’язань, щоби ми змогли якісно підготуватися до опалювального сезону.
Працюємо далі…
Тримаймо стрій!», - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.