Чемеровецький селищний голова Олександр Собань у складі української делегації взяв участь у Конференції з відновлення України (URC2024), що відбулася в Берліні.

Цей захід був присвячений відновленню та довгостроковій перспективі відбудови України. Зокрема, йшлося про мобілізацію міжнародної підтримки для відновлення, реконструкції, реформування та модернізації нашої держави. Подія зібрала міжнародних політичних лідерів, керівників міжнародних організацій та фінансових інституцій, представників приватного сектору, муніципальної та регіональної влади, громадянського суспільства та представників української діаспори. Цього року URC акцентувала на потребі інвестицій компаній і приватних осіб для відновлення та реконструкції, а також на необхідності реформ для вступу України до ЄС.
На берлінській конференції, крім того, наголошували й на ролі міст і муніципалітетів у процесі відновлення, говорили про існуючі можливості для бізнесу, про успішні міжнародні ініціативи, про роль людського капіталу в майбутньому України, прокоментував Олександр Собань.
Організатори переконані, що цей форум забезпечить платформу для сторін, які мають намір взяти участь у відновленні, реконструкції, реформуванні та модернізації України. Також під час заходу відбувся бізнес-ярмарок компаній, які представили свою діяльність і відкриті для діалогу з Україною.