Привітання міського голови Олександра Симчишина із завершенням навчального року.


Господарський суд Хмельницької області визнав недійсними додаткові угоди договору про закупівлю природного газу Городоцькою міською радою, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Працівники державного підприємства «Славутський лісгосп» постійно контролюють процес росту сіянців на власній території, повідомляє пресслужба Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

 Жінка, що працювала реєстратором, зловжила своїм професійним положенням та неправомірно переоформила заарештовану нерухомість на іншу особу, що заподіяло значної шкоди, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Під час періоду нересту екологічна інспекція вжила різних заходів для більш сприятливого розмноження біоресурсів, серед яких було встановлено заборону на лов, а також проведено 12 рейдових перевірок у водоймах на території Хмельниччини, повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

У Хмельницькій області між селами Вишнопіль та Старий Остропіль триває капітальний ремонт. Наразі по лівій смузі влаштовано перший вирівнюючий шар зі щебенево-піщаної суміші М-20, укріпленої цементом, повідомляє пресслужба Хмельницького Укравтодору.

27 червня у Черкасах відбулися «Ігри Нескорених», метою яких є надання можливості пораненим, травмованим ветеранам чи військовослужбовцям проявляти себе на шляху до відновлення та соціальної інтеграції, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Працівники Хмельницької окружної прокуратури подали позов за неправомірне використання ділянки землі площею 30 гектарів, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.