Конкретні напрацювання щодо покращення інфраструктури сіл та життя мешканців відчутно помітні у Сатанівській селищній об’єднаній територіальній громаді, яку очолює Альберт Собков.

— Ми люди-практики, — каже Альберт Іванович, — тож у нас є чіткий план дій та визначені пріоритети. Насамперед беремо до уваги інтереси людей. Рахуємо кожну гривню та намагаємося раціонально її витратити.
Відомо, що на підтримку об’єднаних територіальних громад з державного бюджету надходять субвенції. У 2016 році Сатанівська громада отримала субвенцій на суму 5 мільйонів 980 тисяч гривень і першою в області стовідсотково їх освоїла на освітлення та ремонт вулиць, прокладання водогонів, ремонт та реконструкцію дитячих садочків та шкіл тощо. Цього року на підтримку розвитку інфраструктури заплановано надходження субвенцій на суму 3 мільйони 890 тисяч. На ці кошти у громаді прокладуть ще один водогін у селі Іванківці, побудують водогін у селі Олександрівка, придбають спецтехніку для комунального господарства і т. д . У кожному селі, а їх у громаді 10, працюють по двоє комунальних працівників. Вони доглядають за цвинтарями, пам’ятниками, викошують траву та впорядковують територію.
Сьогодні у Сатанівській ОТГ продовжується будівництво сучасного спортивного комплексу, яке розпочалося у 2016 році і до кінця поточного року буде завершено. У перспективі — реконструкція Будинку культури. Тут буде створено Центр надання соціальних послуг. У ньому планують відкрити стоматологічний кабінет, перукарню, пральний цех та швейну майстерню, цех із ремонту побутової техніки. Люди матимуть змогу на місці отримати послуги і не витрачати кошти та час на поїздку в Городок. Крім того, це — робочі місця та певні надходження до місцевого бюджету.
Також у громаді проводиться реконструкція бібліо-теки для дітей під Центр надання адміністративних послуг. Вже перекрили дах, фасад приміщення утеплюють, виконують внутрішні роботи та впорядковують прилеглу територію.
Із часом у громаді планують реставрувати три історичних об’єкти. Та для початку потрібно провести археологічні розкопки. Взагалі, сатанівчани вважають свою територію курортною Меккою і для цього є всі підстави. Тож, якщо використати наявні ресурси та об’єкти, що розташовані на території громади, то тут є цілком обгрунтовані умови для залучення інвесторів, розвитку туристичного бізнесу, створення нових робочих місць, а в цілому — поліпшення життя людей.
— Звичайно, тепер у нас є можливість самостійно планувати своє майбутнє і розв’язувати ті чи інші проблеми, — розповідає Альберт Собков. — Та найбільше, що нині потрібно, — це лікарня. Адже багато пенсіо-
нерів не завжди мають змогу доїхати до Городка. На мою думку, первинна допомога повинна надаватися на місці, причому цілодобово. Ця проблема стосується не тільки нашої громади, а й багатьох інших. Безсумнівно, якщо люди будуть здорові, то і водогони, і світло, й дороги зробимо, і ще чимало добрих справ.