Ті, хто знали Андрія Гордійчука – політика, бізнесмена, аграрія, депутата обласної ради як молодого та цілеспрямованого, а головне – чесного хлопця, сина вчителя, на превеликий жаль, розчаровуються у такому образі.

Прості жителі хмельницьких сіл у 2011 році подарували йому перший «депутатський мандат», а він натомість у 2018 заборгував їм 23 мільйони гривень за молоко. Йдеться про справу «Першого національного аграрного кооперативу».
За свідченням Національного агентства з питань запобігання корупції, родині депутата належать дев’ять земельних ділянок лісу, незадекларована квартира, офіс, позаміський маєток, об’єкти незавершеного будівництва та два елітних автомобілі марки «Порше». А ще, окрім цього, – корпоративні права на фірми, зареєстровані в офшорах, зокрема, в Белізі та на Британських Віргінських островах.
Проте зараз на слуху — інша тема. Андрій Гордійчук вирішив «кинути» своїх колишніх аграрних однодумців на 50 мільйонів гривень. Мова про зникнення зерна компанії «Миронівський хлібопродукт» із елеватора Гордійчука в Івано-Франківській області. Справою наразі займаються правоохоронні органи. Під час аналізу документів бухгалтерського обліку, вилучених на ТОВ «Сапоніт-Інвест», яке було посередником між МХП та елеватором, встановлено, що весь обсяг соняшника було переоформлено у власність невідомого ТОВ «Зелений простір Поділля» на підставі липових складських квитанцій.
Цікаво, що ТОВ «Зелений Простір» і згаданий «Перший національний аграрний кооператив» розташовані в одній будівлі, а ТОВ «Сапоніт – Інвест» обслуговує на заставах лізингу мерседес – Майбах А. Гордійчука.