Нещодавно у Хмельницькому відбувся всеукраїнськии з’їзд політичної партії «Команда Симчишина», де присутні делегати з різних регіонів України прийняли рішення — іти на місцеві вибори 2020 року.

«Команда Симчишина» — це політична сила, що об’єднала українців для розбудови Хмельницького, області та України. Об’єднала усіх, хто кожного дня протягом останніх 5 років працював, щоб зробити Хмельницький — сучасним, інноваційним, комфортним містом. Хмельницький сьогодні, на чолі з міським головою, має чим гордитись і здивувати. Зміни, що розпочались у Хмельницькому у 2015 році, повинні бути продовжені. Саме тому політична партія «Команда Симчишина» буде брати участь у чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та розраховує на підтримку усіх, хто хоче будувати європейську Україну. Переконані, що спільними зусиллями розпочаті зміни будуть продовжені.
У своєму виступі на з’їзді Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зазначив: «Для мене «Команда Симчишина» — це не окремі чиновники чи партійці. Це всі, хто змінював й надалі буде змінювати не лише наше місто, а тепер й Україну. Головне наше завдання — це сучасна, заможна й розвинута держава. Тому ми йдемо на вибори, щоб продовжувати зміни. Змінювати Хмельницький, змінювати Хмельниччину й змінювати Україну».