9 вересня під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського на Хмельниччину, було представлено Стратегію розвитку регіону, а також команду політичної партії «Слуга Народу», яка візьме участь у місцевих виборах.

Керівник обласного партійного осередку, народний депутат України Сергій Мандзій зазначив, що Стратегія розвитку області вперше розроблялася не у Києві, підкилимно і з урахуванням інтересів окремих олігархів, а безпосередньо на Хмельниччині - місцевими експертами, науковцями, громадськими діячами. «Частину авторів стратегії, ви сьогодні побачите на цій сцені», - підкреслив народний обранець.
Основними пріоритетами Стратегії є:
  ✅  Розвиток аграрної сфери. Сьогодні це той «локомотив», що здатний врятувати економіку держави та Хмельниччини, повернути її на шлях відновлення та зростання;
  ✅  Розвиток альтернативної енергетики та підвищення енергоефективності в комунальному господарстві;
  ✅  Підтримка інновацій у легкій, харчовій промисловості, машинобудуванні та металообробці, які стануть рушійними факторами зростання промислового виробництва;
  ✅  Підтримка туризму та креативних індустрій;
  ✅  Розбудова інфраструктури – зокрема, розвиток логістично-транспортних систем регіону, туристичної та промислової інфраструктури.

Також у Стратегії визначено найголовніші п’ять проектів, які будуть реалізовані протягом найближчих двох років:
    1. Відновлення роботи Хмельницького аеропорту;
    2. Завершення реконструкції дороги М-12 (від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю).
    3. Повноцінний запуск в області двох індустріальних парків – «Хмельницький» та «Славута», які ефективно поєднають потенціал наших науковців, підприємців та інвесторів.
    4. Розвиток курорту державного значення «Сатанів», що дедалі більше перетворюється на туристичний магніт для гостей з інших регіонів України та закордону.
    5. Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.
Під час заходу було представлено і команду політичної партії «Слуга Народу», яка йде на місцеві вибори і буде реалізовувати Стратегію.

В команду партії «Слуга Народу» об’єдналися:
    ✅  Інна Ящук, кандидатка на посаду міського голови Хмельницького, декан факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;
    ✅  Сергій Ведерніков, кандидат на посаду міського голови Кам’янець-Подільського, підприємець;
    ✅  Василь Гуменюк, експерт з питань регіонального розвитку, кандидат на посаду селищного голови Ярмолинців, голова Ярмолинецької райдержадміністрації.
До Хмельницької обласної ради балотуватимуться:
    ✅  Андрій Козюра, генеральний директор Хмельницької АЕС;
    ✅  Оксана Бочкарьова, головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни;
    ✅  Сергій Зозуля, аграрій;
    ✅  Оксана Натальська, медіа-координатор обласного штабу партії «Слуга Народу», експерт з питань культури та туризму;
    ✅  Володимир Копанчук, правозахисник, кандидат юридичних наук.

До Хмельницької міської ради балотуватимуться:
    ✅  Роман Ужва, засновник Digital агентства, голова Хмельницького обласного штабу партії «Слуга Народу»;
    ✅  Валентин Гакало, підприємець;
    ✅  Марина Лісова, експерт-поліграфолог, очільниця представництва Всеукраїнської асоціації поліграфологів у Хмельницькій області;
    ✅  Анастасія Козак, голова Молодіжної ради Хмельницького;
    ✅  Олександр Семенюк, підприємець.
«Я впевнений у нашій команді, її професіоналізмі, рішучості, здатності реалізувати Стратегію, яка сьогодні була представлена, - зазначив очільник Хмельницького обласного осередку політичної партії, народний депутат Сергій Мандзій. - Вірю, що ми разом зможемо створити нову успішну і благополучну реальність Хмельниччини, на яку кожен з мешканців нашого чудового краю заслуговує. Разом переможемо!»