Юрій МАЄВСЬКИЙ: «Кожна людина має право на гідні та комфортні умови життя з самісінького народження у садочку, в школі, в університеті, працюючи на роботі, і найголовніше — на заслуженому відпочинку. Обов’язок держави — дбати про всі верстви населення!»

Юрій Францович Маєвський народився 16 жовтня 1984 року у Хмельницькому.
У 2007 році закінчив Хмельницький національний університет, здобувши фах менеджера-економіста.
У 2018 році в Національній академії державного управління при Президентові України отримав диплом магістра за спеціальністю «Державне управління».
У 2018 році закінчив вищу школу управління охороною праці у Польському місті Катовіце, здобувши титул магістра за напрямом «Управління».
Трудовий шлях розпочав у 2007 році головним спеціалістом відділу дорадництва, розвитку сільської місцевості та аграрного ринку Головного управління агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації.
З жовтня 2008-го по листопад 2013-го був помічником заступника голови відділу забезпечення керівництва Хмельницької обласної державної адміністрації.
З листопада 2013 року по травень 2014-го працював заступником голови Теофіпольської райдержадміністрації.
З травня 2014-го по травень 2015-го обіймав посаду начальника відділу моніторингу довкілля, інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.
З травня 2015-го по серпень 2018-го очолював Теофіпольську райдержадміністрацію.
З 2019-го по 2020-ий працював заступником директора з економічно-юридичних питань ТОВ «Золоте колосся 2017». Наразі — директор ТОВ «Гідросвіт».
Ніколи не кидає слів на вітер, бо життєвим девізом вважає слова Омара Хаяма: «Ти пан іще невимовленого слова, а сказаного слова — ти слуга».
За небайдужість, активну громадянську позицію, високу професійність, потужні організаторські здібності, порядність, людяність, принциповість і чесність поважають та цінують Юрія Маєвського земляки.