Днями мешканців Кочубієва та Жердя (Чемеровецька селищна територіальна громада) вкотре відправили гостинці для військових Збройних Сил України.

Із часу повномасштабного наступу росії українські захисники з усіх сил намагаються перешкоджати її кривавим планам. Щосекундно йде важка боротьба, смертельні бої точаться в різних містах і селах, надто важкою ціною для мужніх бійців Збройних сил виборюється кожен клаптик рідної землі… Багато з них не були вдома й досі, дехто лише на короткий період встиг заскочити до своїх рідних, обійняти їх, тим самим додавши сил чекати їх далі.

15-й мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон» запрошує кандидатів для розширення особового складу.  Місце дислокації: Черкаська та Хмельницька області.

«Ве­ли­коб­ри­та­нія з ва­ми» — та­кий на­пис на синьо-жов­тій на­ліп­ці ре­ані­мо­бі­ля щой­но при­бу­ло­го до обласного центру. Ця ав­тівка з чо­тир­ма па­ра­ме­ди­ка­ми-бри­тан­ця­ми про­їха­ла ти­ся­чі кі­ло­мет­рів, щоб три дні пос­піль попра­цю­ва­ти з ря­ту­валь­ни­ка­ми Хмель­ницько­го, Кам’янець­-По­діль­сько­го та Ше­пе­тів­ки.