В результаті реалізації оперативної інформації, отриманої від колег із Волині, поліцейські Хмельниччини затримали групу «квартирників».

   

Нарешті вакцина прибула і в нашу область. 

 

Як повідомляють у Хмельницькій ОДА чотири об’єкти культурної спадщини краю можуть претендувати на включення до програми «Велика реставрація»

 

В Кам’янець-Подільському районі вогнеборці загасили пожежу в сараї і не дали згоріти будинку

 «Подільські вісті» тривалі роки пов’язує з читачами міцна та незрадлива дружба. Не одне десятиліття ви, дорогі передплатники, є невід’ємною частиною газети, ставали героями публікацій, долучалися до обговорення різних тем на її шпальтах, активно дописували до нашого видання.
Звичайно, нинішнє життя доволі складне і матеріально, і морально, та редакція «Подільських вістей» завжди намагається підтримати вас добрим словом, опублікувати листи, виїхати в райони, щоб засвідчити свою підтримку в складних життєвих ситуаціях.
Тому й у 2021 році колектив вирішив подякувати нашим найвідданішим читачам за те, що, незважаючи на скрутне фінансове становище, вони передплачують улюблену газету вже не одне десятиліття. Невдовзі відбудеться розіграш лотереї серед усіх, хто надіслав копії та оригінали квитанцій про передплату на нашу адресу, зокрема й електронну.
Отож, хто ще не встиг надіслати нам листа з квитанцією, поспішайте, адже на вас чекають хороші подарунки!