Надрукувати
Категорія: Новини
Перегляди: 1608

Турбота про людей є пріоритетом у діяльності міської влади. Вчасно подати руку допомоги тим, хто цього потребує, дарувати людям надію на краще, постійно виявляти доброту і милосердя – головне завдання працівників соціальної сфери міста. Аби допомогти громадянам, які потрапили у скрутну життєву ситуацію і втратили власні домівки, повернутися до нормального життя у Хмельницькому працює міський центр соціальної підтримки та адаптації, що знаходиться за адресою: вулиця Житецького, 22. У разі потреби клієнтам центру надається житло. Також їх забезпечують безкоштовним щоденним харчуванням, допомагають відновити документи та знайти роботу.

Крім щоденного харчування, яке надається клієнтам Центру, цього року запроваджено проєкт «Гарячі обіди на колесах». Міський центр соціальної підтримки та адаптації надає гарячі обіди громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, не мають можливості забезпечити себе і потерпають від голоду.
Проєкт запроваджено на виконання міських заходів щодо забезпечення одноразового гарячого безкоштовного харчування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, та відповідно до положення про порядок організації безкоштовного харчування бездомних громадян міста.
Соціальні працівники доставляють обіди автомобілем у місця роздачі, де безхатченки та інші люди, які потребують допомоги, мають можливість поїсти гарячі страви.
Додаткове безкоштовне харчування осіб, які знаходяться в складних життєвих обставинах, здійснюється на локаціях, розташованих за адресами:

Усі відвідувачі отримують інформаційні листівки, в яких зазначено локації та час безкоштовної видачі гарячих обідів.
Загалом у 2021 році надано безкоштовних комплексних гарячих обідів 4058 особам, які їх потребували.
На харчування клієнтів Центру соціальної підтримки та адаптації у 2022 році з бюджету Хмельницької міської територіальної громади спрямовано 203 тис. 500 грн, що на 88 % більше, в порівнянні з минулим роком.
Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону: (0382) 75-29-86.