Гаряча лінія з надання безоплатної юридичної допомоги для військових працює з 9.00 до 18.00 за номером +380672042206. Також за цим номером можна звертатися у месенджерах WhatsApp, Telegram, Viber, Signal. Контактна електронна пошта –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звернутися за консультацією офлайн військові можуть безпосередньо до Гончаренко центрів у Кривому Розі та Одесі. В цих осередках вже понад 5 місяців юристи допомагають військовим та їхнім родичам. Наразі волонтери вирішили масштабувати ініціативу на всю Україну та додати можливість отримати консультацію онлайн. «Щодня до наших центрів звертаються десятки військових, яким необхідна юридична підтримка. Мені особисто пишуть сотні бійців із правовими питаннями. Ми всі розуміємо, що на плечах наших героїв зараз тримається безпека та свобода України. І дуже прикро, що вони мають боротися ще й в правовому полі, щоб добитися справедливості для себе та своїх родин. Тому ми з нашими волонтерами запустили цей всеукраїнський проєкт, щоб підтримати захисників та бути для них надійним тилом. У перший день роботи юридичної консультації до нас вже звернулись військові з найгарячіших точок фронту», — розповів засновник волонтерської мережі Олексій Гончаренко.
«Переважно ми допомагаємо з питань написання рапорту на проходження військово-лікарської комісії, лікування, переведення, звільнення з військової служби, також щодо виплати під час лікування після поранення, умов виплат додаткової винагороди (100 тисяч грн), захисту від безпідставних внесень відомостей про самовільне залишення військової частини. Ми приймаємо адвокатські запити щодо надання необхідних документів від військових частин: щодо полону, поранення, лікування військовослужбовців тощо. Але до нас можна звертатися і з нетиповими запитами, ми готові до нових викликів. Адже це велика честь працювати з нашими захисниками та допомагати їм», — зазначила адвокатка проєкту Катерина Кшижевська.