У громадах Хмельниччини працює виїзний мобільний хаб, у якому кваліфіковані фахівці надають юридичні послуги, психологічну підтримку, а також послуги супроводу з соціальних питань. Скористатися сервісом можуть ветерани, ветеранки, члени їхніх сімей, родини зниклих безвісти, полонених, загиблих захисників та захисниць.
Як це працює? У виїзному хабі працюють троє фахівців: юрист, психолог та соціальний супровідник. Вони разом приїздять до громади на запит місцевих мешканців або органів соцзахисту, у визначений день та час. Протягом робочого дня надають безплатні консультації усім охочим серед вищезазначених категорій.
“ Якщо в обласному центрі й великих містах захисники, захисниці та їхні родини мають більше можливостей скористатись різноманітними послугами, то у селищах з цим складніше. За підтримки IREX виїзний хаб забезпечуватиме надання якісних сервісів у 60 громадах Хмельницької області, де такі сервіси відсутні або малодоступні”, — каже Уляна Бах, директорка проєктів IREX.
Якщо у вашій громаді є родини, які потребують кваліфікованої підтримки — поділіться з ними телефоном мобільної групи: (096) 563-00-90.
За даними Міністерства у справах ветеранів, станом на липень 2024 року, на Хмельниччині зареєстровано 58 209 ветеранів та ветеранок.