«Доброго дня, шановна редакціє. Сталася у мене прикра ситуація. Відправила посилку з подарунком своїм рідним в інше місто, але вони її не отримали. Кажуть, випадки, коли втрачають поштові відправлення, непоодинокі. Розтлумачте, будь ласка, як громадянину довести цей факт та отримати належну компенсацію? І. Купчак».

«Алгоритм дій у випадку, якщо загублено посилку, — розповідають юристи системи безоплатної правової допомоги, — такий. Необхідно звернутися до поштового відділення, звідки направляли посилку, з відповідною заявою про втрату відправлення. У заяві зазначають вид, категорію та номер поштового відправлення, місце та дату прийняття, прізвище, ім’я та по батькові (для юридичних осіб — найменування) і поштову адресу відправника й адресата, а у окремих випадках — суму оголошеної цінності поштового відправлення, суму післяплати. Це правило діє як в межах території України, так і за кордоном.
Згідно з частиною третьою статті 16 Закону, за втрату, недостачу або пошкодження вкладень поштових відправлень, порушення контрольних строків доставки поштових відправлень персонал оператора, з вини якого завдані збитки, несе відповідальність у порядку, передбаченому законодавством України. Звичайно, що свої вимоги необхідно обґрунтувати відповідними доказами. Такими доказами можуть слугувати: квитанція про оплату послуги, яка була отримана в поштовому відділенні, касовий чек або договір, укладений у поштовому відділенні, з зазначенням ваги, ціни тощо. Завжди зберігайте оригінали та копії цих документів.
Зверніть увагу! Якщо під час відправлення ви вказуєте суму оголошеної цінності посилки, то у випадку її втрати оператор поштового зв’язку зобов’язаний компенсувати саме зазначену суму.
У випадку виявлення факту втрати поштового відправлення вимагайте від працівника поштового зв’язку складання акта, який підписується ним, керівником об’єкта поштового зв’язку і відправником/одержувачем.
На підставі наявних доказів (акти, фотофіксація) зверніться до оператора із письмовою претензією про отримання компенсації за втрачене поштове відправлення. Оператор зобов’язаний надати письмову відповідь споживачу в місячний термін з моменту отримання претензій.
Відповідно до статті 18 Закону за повну втрату посилок без оголошеної цінності оператор поштового зв’язку відшкодовує вартість послуг поштового зв’язку та сплачує штраф у розмірі 100 відсотків вартості цих послуг; за повну втрату посилки з оголошеною цінністю − вартість в розмірі суми оголошеної цінності поштового відправлення, вартості послуг поштового зв’язку, а також сплачує штраф у розмірі 25 відсотків вартості цих послуг.
Вартість попередньо оплачених користувачем послуг, що фактично не були йому надані, відшкодовується користувачеві у повному обсязі на підставі квитанції чи іншого документа про оплату цих послуг.
1. Важливо пам’ятати, що оператор поштового зв’язку не відповідає за втрату посилки, зокрема, у разі, якщо:
— поштова посилка відповідно до закону підлягає вилученню, конфіскації або знищенню;
— втрата або знищення вмісту посилки настали внаслідок обставин непереборної сили (урагану, землетрусу);
— недостача або пошкодження вмісту посилки трапились внаслідок порушення визначених законодавством України правил про обмеження в пересилці предметів і речей;
— заяву про розшук поштового відправлення подано через 6 місяців після дати прийняття посилки поштовим відділенням (спеціальна позовна давність).
2. У випадку, якщо захистити свої права в зазначений спосіб не вдалося, ви маєте право звернутися до суду з позовною заявою про виплату компенсації за втрачене поштове відправлення оператором поштового зв’язку».