Геннадій Синявський родом із Хмельницького, начальник медичного пункту одного із батальйонів 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка.

Із березня 2022 року, виконує бойові завдання з захисту територіальної цілісності й недоторканості України та відсічі збройної агресії російської федерації. Виконував бойові завдання на території Миколаївської, Херсонської та Донецької областей.
В січня 2024 року в районі одного із населених пунктів Донецької області, під щільним обстрілом противника евакуював тіло загиблого побратима, наражаючи своє життя на небезпеку.
Геннадій Миколайович постійно займається комплектуванням медичного майна та забезпеченням медичного та стабілізаційного пунктів обладнанням, також систематично проводить організацією евакуації поранених та загиблих з поля бою.
У вільний від виконання основних обов’язків час,  організовує та надає медичну допомогу цивільному населенню, яке страждає від постійних обстрілів з боку збройних сил рф.
За мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, Геннадій Миколайович нагороджений грошовим сертифікатом. Сертифікат військовослужбовцю особисто вручив Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал-полковник Олександр Сирський.