У Нетішинській громаді попрощалися з молодим Захисником України Богданом Паращуком.

«12 травня молодого хлопця не стало. Куля ненависного московита-окупанта забрала в нього життя. Це неможливий біль, коли йдуть такі молоді, ідейні. Залюблені в Україну… Неймовірно світлі, як промінь сонця, — кажуть у Нетішинській міській раді. —   Розпач, сум, ненависть до ворога, який нищить цвіт нашої нації. Молодих, сильних, сміливих хлопців, які у найважчий для країни час виростають до Героїв».
25 травня у Старому Кривині провели земляки Героя — солдата, стрільця-снайпера механізованого відділення в/ч А4007, стоячи на колінах, в останню його дорогу.
  Рідні, близькі, друзі, керівництво громади, священнослужителі, знайомі і незнайомі люди віддали шану полеглому Захиснику біля сільського Будинку культури. Багатолюдним було прощання й біля дому молодого Героя. Ніхто не міг стримати сліз... Присутні, дякуючи Герою за безсмертний подвиг, молилися про Царство Небесне для полеглого Воїна.
Народився Богдан Паращук у вересні 2003 року в селі Старий Кривин. Закінчив місцеву школу, потім навчався у Нетішинському професійному ліцеї на зварника. Далі — строкова військова служба, згодом він перевівся на контракт. На полі бою молодий захисник був стрільцем-снайпером.
«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Дякуємо тобі, Богдане, за подвиг і низько схиляємо голови у пошані перед твоєю мужністю та самовідданістю...
Пам’ять — це те, що потрібно не полеглим, — зазначають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. — Це потрібно нам, живим. Аби ми залишилися живими, аби наші серця не перетворилися на каміння. Аби ми були вдячними».