На території Миролюбненської територіальної громади відтепер діють дві місцеві пожежні команди – Миролюбненська та Ілляшівська, які забезпечують надійний захист громадян, населених пунктів, виробничих об’єктів та сільськогосподарських угідь від пожеж.

Створити у селі Ілляшівка місцеву пожежну команду було вирішено у зв’язку із віддаленістю населеного пункту від найближчих пожежних частин та команд.
Для Ілляшівської місцевої пожежної команди передано спеціально оснащений пожежний автомобіль, створено справжній пункт місцевої пожежної команди – гараж для автомобіля, кімната відпочинку для членів команди, здійснено перекриття приміщення пожежної станції, проведено поточні ремонти приміщень та облаштування прилеглої території, закуплено нові меблі.
Також до складу місцевої пожежної команди входитимуть п’ять добровольців пожежників-вогнеборців з числа жителів села Ілляшівка.
У вітальному слові голова Хмельницької районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук побажав новоствореному колективу згуртованості і успіхів у професійній діяльності.
Керівниками району, громади та обласного і районнного управлінь надзвичайників передано членам Ілляшівської місцевої команди спецодяг, взуття, бензогенератор, мікрохвильову піч та електрочайник.
По закінченню урочистостей, приміщення, де нестимуть службу місцеві рятувальники, спецавтомобіль та самих вогеборців освятив настоятель місцевого храму отець Миколай.