Подія сталася ввечері 13 листопада на території військової частини 59-ї окремої мотопіхотної бригади, що дислокується в  Гайсині. Згоріло близько 1100 кевларових шоломів, 800 бронежилетів, 1500 спальних мішків, 100 польових наметів, понад 1000 одиниць польової форми та 1400 костюмів захисту від води та інше.

В металевому ангарі речового складу площею 200 кв. м виникла пожежа. Вогнем знищене майно, яке зберігалось у будівлі. Попередня сума збитків - 10,5 мільйона гривень. Даних про постраждалих або загиблих немає.
До ліквідації пожежі було залучено 4 пожежних автомобіля та 20 чоловік особового складу Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області та пожежний автомобіль і особовий склад військових частин Гайсинського гарнізону.
Попередня причина загоряння - коротке замикання електропроводки.
На місці події працювали оперативні групи військової прокуратури Вінницького гарнізону, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, а також Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку.
На даний час тривають першочергові слідчі дії, проводиться огляд місця події, допитуються свідки.
Військова прокуратура Вінницького гарнізону розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі на речовому складі військової частини у Гайсині. Досудове розслідування справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України, доручено ДБР.

Нагадаємо, що ще не вщух корупційний скандал довкола бракованих бронежилетів для Збройних Сил України. Тиловики Міноборони з Державним бюро розслідувань з’ясовуватимуть стосунки у суді.