Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 525

Готується до чемпіонату
Провідний плавець Хмельниччини, дворазовий призер Олімпійських ігор Михайло Романчук продовжує підготовку до чемпіонату світу з водних видів спорту, який заплановано провести з 18 червня по 3 липня в Будапешті.

Наразі Михайло тренується в Німеччині. А нещодавно він взяв участь у престижних міжнародних змаганнях у Швеції — Malmsten Swim Open Stockholm 2022. На дистанції 1500 м вільним стилем Михайло виборов срібну нагороду, поступившись лише німцю Флоріану Велльбоку.

Призер тенісного турніру
Спортсмени Хмельниччини попри важкий час продовжують прославляти Україну на міжнародних аренах.
Тринадцятирічний хмельничанин Нікіта Білозерцев упевнено провів європейський турнір з тенісу «Most open 2022» та зійшов на п’єдестал пошани в чеському місті Мост. Нікіта впевнено переміг опонентів із Чехії, Словаччини та Німеччини і серед 64 однолітків виборов третє призове місце.
Вітаємо юного спортсмена та його наставницю — тренера-викладача ДЮСШ №3 НаталіюТрембіцьку!