Переможець європейського турніру
Вихованець Хмельницької ДЮСШ №3 Нікіта Білозерцев продовжує прославляти Україну на міжнародній тенісній арені.

Йому підкорився турнір «Grawe Open», на якому в парному розряді Нікіта разом із казахом Даміром Жалгазбаєм здобув перемогу серед 32 пар учасників віком до 14 років!
Змагання тривали впродовж тижня у місті Марібор (Словенія).
Вітаємо спортсмена та його наставника Наталію Трембіцьку з успішним виступом на європейському турнірі.
Нагадаємо, що на початку травня в чеському місті Мост Нікіта став бронзовим призером в одиночному розряді.

Медалі українців
У День Європи, 21 травня українські спортсмени гідно представили нашу державу на міжнародних легкоатлетичних змаганнях «Нові зірки» в Софії.
У бігу на 3000 м вони оформили переможний дубль. Третьокурсник факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету Андрій Атаманюк перетнув фінішну лінію першим (8 хв13,03 сек), а Ілля Кунін з Дніпра посів друге місце (8 хв 16,97 сек). Для обох ці результати стали найкращими в кар’єрі.