Наші – на волейбольній вершині
Через повномасштабне вторгнення росії в нашу державу виконком федерації волейболу України вирішив достроково завершити чоловічі та жіночі змагання сезону 2021/22 і визначив чемпіонів та призерів турнірів за результатами першого етапу без урахування ігор у плей-оф та фіналі.

Таким чином, у чоловіків золоті нагороди в суперлізі виборов клуб «Епіцентр-Подоляни» з міста Городка. Команда перемогла в усіх 22 матчах і була одним із фаворитів змагань. Срібні медалі дісталися львівському колективу «Барком-Кажани», бронзові – «Прометею» з Дніпра.
Команда «Епіцентр-Подоляни» вперше в історії стала чемпіоном України. Такого успіху раніш не досягав жоден волейбольний колектив із Хмельниччини.

Вшосте – чемпіони!
В Іспанії відбувся чемпіонат світу з футболу серед паралімпійців.
Українська збірна, в складі якої грав кам’янчанин Віталій Трушев, виступила блискуче. Здобувши шість перемог поспіль, вона стала найсильнішою на планеті. Прикметно, що всі зустрічі, за винятком фінальної з Іраном, яка завершилась мінімально на нашу користь (1:0), пройшли за великої переваги українців.
Паралімпійська збірна України вже шість разів ставала чемпіоном, чотири рази була срібним і двічі — бронзовим призером.