Чемпіонат світу з гирьового спорту відбувся в столиці Ірландії — Дубліні. Понад п"ятсот дорослих і юніорів чоловічої та жіночої статі представляли 37 країн.

Теофіполець Полміра Квіквініа, виступаючи серед дорослих у ваговій категорії до 95 кілограмів, здобув бронзову медаль. Він показав такий результат у вправах з гирею вагою 32 кілограми: поштовх - 101 раз, ривок - 154. Це перший міжнародний успіх Полміра. До цього він ставав чемпіоном України і володарем кубка.
У Дубліні посланець Хмельниччини показав найкращий результат серед шістьох співвітчизників. Своєму успіху важкоатлет завдячує тренеру Василю Михайлінчику, який, до речі, як спортсмен теж успішно виступає на світовій арені. Квіквініа щиро дякує і генеральному директору ТОВ "Україна-2001" Вадиму Лейві. Цей відомий меценат спорту повністю взяв на себе витрати за підготовку до змагань, переліт до Ірландії, харчування і проживання важкоатлета.