У Львові відбувся  «Фестиваль бігу — 2015», присвячений 25-річчю Національного олімпійського комітету України. Виступали 520 юних легкоатлетів з восьми областей та польського міста Пшемисля.

Цей популярний турнір   започатковано у 1982 році як «День спринту» (біг на 30,60,100 метрів). Згодом програму змагань розширили: включили дистанції 600 та 1000 метрів, біг на  милю (1609 м) та 60 м з бар’єрами.  Фестиваль став стартовим полігоном для багатьох нині відомих легкоатлетів, які згодом поповнили ряди національної команди України.
  Приємно, що серед трьох нових рекордсменів змагань цьогоріч був хмельничанин. Це  Іван Капітанчук з обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, який двічі (у попередньому та фінальному забігах) подолав 300-метрівку за 37, 0 сек. (рекорд для юнаків 14-15 років). Друге місце з результатом 37,5 сек. зайняв його брат Андрій. Обох тренує Микола Балицький.
У 16-17 річних юнаків перемогу святкував Олександр Лятавський, який подолав ту ж дистанцію за 37,1 сек. Займається з цим спринтером заслужений тренер України Анатолій Новіков.
Анастасія Колотій, котра спеціалізується в стрибкових дисциплінах, цього разу вийшла на бігову доріжку. Після попередніх та півфінальних забігів на 60 м
вихованка Вадима Крушинського пробилася до головного спринтерського фіналу – стометрівки, яку подолала з четвертим результатом (12,5 сек.) серед дівчат вікової групи 16-17 років.
А в бігу на милю, де змагалися 18-19 річні юніорки, перемогла кам’янчанка Тетяна Палінкаш - 5 хв. 20,4 сек. Молодша за своїх суперниць дівчина в тактичній боротьбі залишила їх на фініші позаду.  Готує цю талановиту дівчину до відповідальних стартів заслужений тренер України Василь Ліщук.