У манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності завершилися останні офіційні всеукраїнські змагання в приміщенні  – зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів.

На бігових доріжках та в секторах досвідчені спортсмени віком понад 30 років оновили сімнадцять рекордів країни. Збірну Хмельниччини гідно представили 15 легкоатлетів віком від 35 до 77 років, більшість з яких виступили в 2-х видах і увійшли до числа призерів у своїх вікових групах. За рейтингом  WMA, який враховує результат і вік спортсмена, в абсолютному заліку в окремих видах стали двоє подолян – це 51-річний хмельничанин Олександр Бортюк, який в бігу на 60 м. з результатом 8, 03 сек. здобув «бронзу» серед  48 суперників. На жаль, він травмувався на останніх метрах і не покращив свого  результату — 8,00сек., показаному в цьому ж манежі у грудні минулого року.
На другий щабель п’єдесталу пошани піднялася 52-річна кам’янчанка Олена Поблiчко, щоб отримати срібну медаль за виступ в секторі зі штовхання ядра.
Вагомий внесок у загальний успіх нашої команди, яка стала переможницею серед збірних областей третьої групи, зробили також Олександр Нагуляк, Юрій Адамков, Олександр Захаров, Віктор Флентін з Хмельницького, Валентин Ліпiч, Михайло Моспан та Леонід Щербина з Кам’янця-Подільського, Володимир Бохонський з Ярмолинець, Руслан Тимощук з Шепетівки, Микола Онищук з Красилова, Олександр Музалевський зі Славути та дебютантка чемпіонату Світлана Ільченко з Нетішина.
За сумою 20-ти найкращих особистих рейтингів подільська команда увійшла до трійки кращих регіонів після збірних міста Києва та Харківської області.