П'ятнадцятикілометрову ділянку в Зінькові має листоноша Світлана Вох і вже тринадцять років долає її щоразу, аби принести людям періодику, пенсії, листи… І цінують її не лише за роботу, а й за добре ставлення. А ще всі знають про її надзвичайне захоплення квітами, котрі влітку ростуть не тільки перед хатою, ними засаджено майже весь город. Сусіди дивуються, мовляв: «Це ж скільки треба їх поливати, доглядати, догоджати кожній, щоб так усе буяло?» А Світлані й того мало, не може пройти повз хату, де біля господи розкошує виразний квітник. Що й казати, вся сторінка у Фейсбуці заповнена фотографіями з ними.

Саме завдяки своїй професії журналісти «Подільських вістей» змогли знайти чи не в кожному з колишніх районів області добрих друзів, познайомитися з людьми, спілкування з якими завжди залишає добрий слід. І коли наші відрядження пролягають на Теофіпольщину, разом з колегами не проминаємо можливості бодай трішки часу відвести на зустріч з родиною Петринюків, яку вважаємо давніми і вірними друзями газети. 

Ви, мабуть, теж не раз чули, що зіньківська ковбаса багатьом нашим землякам відкрила шлях у широкий світ, допомагала вирішити важливі питання, єднала людей і т. д. У таких висловлюваннях, зрозуміло, криється частка припущень, здогадок, доброї іронії, проте ніхто не заперечить, що зіньківська ковбаса багато-багато років залишається оригінальним гастрономічним презентом, бажаною стравою на столі. Саме вона додала слави своєму краєві та людям, які здавна, завдяки вмінню, кмітливості, кулінарним експериментам, змогли закріпити за собою марку незрівнянних виробників запашної, дуже смачної чорної ковбаси. 

Одна команда – саме цим висловом часто характеризують колектив, де всі, як один, працюють на досягнення спільного результату, поставленої мети. А якщо люди йдуть на роботу із задоволенням та гарним настроєм, то це в рази підвищує працездатність.

Народ наш підмітив: як розпочнеш понеділок, так і тиждень мине. З початком року — те саме. Ось, до прикладу, почнеш «засівати» обіцянками, облещувати брехнею, цілий рік вже не спинишся. Пригадайте хоча б, як на Новий рік наш Президент повідомив, що поїхав у Буковель, а знайшовся в Омані. Почав переконувати, що домовлявся про збільшення товарообігу. Проте прямих іноземних інвестицій із Оману в нас ніколи не бачили. Пізніше Президент, до речі, сам зізнався у брехні в інтерв’ю «Українській правді» — то таки справді була відпустка, а не офіційний візит. Власне, відтоді журналісти зрозуміли, що кожне офіційне слово потребує додаткової перевірки.

Відрадно, що цьогорічний склад Хмельницької обласної ради неабияк зміцнили представниці кращої половини людства. І, що дуже приємно, серед них наша колега — член Національної спілки журналістів України — високопрофесійна й надзвичайно талановита молода жінка Олена ЛЕМЕЩУК.

Саме під таким номером відкрито відділення поштового зв’язку в місті Хмельницькому за адресою проспект Миру, 80/1. Як і годиться, вже традиційно директор Хмельницької філії АТ «Укрпошта» Микола Громов разом із Аллою Рудик — заступником із розвитку мережі урочисто перерізали стрічку та привітали працівників із початком роботи.

«Подільські вісті» він пам’ятає ще змалку, коли не вмів читати, а газета називалася «Радянським Поділлям». Хлопчина завжди старався першим вгледіти, коли ж листоноша принесе до хвіртки численну періодику, яку передплачувала сім’я в рідному Підлісному Олексинці, що на Городоччині, аби врочисто внести до хати. «Навіть у важкі дев’яності батьки віднаходили кошти, аби за усталеною сімейною традицією передплатити обласний часопис», — пригадує.
Доля, як і належить, стрімко біжучи циферблатом літ, внесла в його життя свої прекрасні корективи, нагородивши чудовою дружиною, подарувавши двох синочків, наділивши достойною професією, виокремивши неординарними здібностями, вміннями та талантами, зробивши відомим, прищепивши глибокий патріотизм та громадянську активність… Серед незмінного залишилися «Подільські вісті», на сторінках яких нині головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької громади, історик за фахом і покликанням популяризує історико-культурні пам’ятки, ексклюзивні родзинки, неймовірно трудящих людей, співочі колективи й казкові краєвиди. Сергій ЩУР переконаний, що, маючи такий потенціал, громада, яка вже стала йому рідною, приречена на успіх.

  

Мінекономіки обіцяє в наступному році зростання ВВП на 4,6%

 

Міжнародна федерація дзюдо (IJF) визнала студентку з Кам’янця-Подільського Дар’ю Білодід найкращою дзюдоїсткою світу 2019-2020 років.

  

Прокурори з’ясовують усі обставини вчинених кримінальних правопорушень чотирма хмельничанами, які обкрадали квартири в обласному центрі і не тільки.

Вартість проїзду в святкову ніч становить 10 гривень.

  

Служба безпеки України викрила масштабну схему вимагання грошей з позичальників «легких» кредитів в Інтернеті

  

В обласному центрі триває реконструкція в комунальному некомерційному підприємстві “Хмельницький обласний серцево-судинний центр”.

 

Міністерство оборони та Державне підприємство «Антонов», за участю Президента України, підписали Меморандум про співпрацю для будівництва літаків, повідомляє Хмельницька обласна держадміністрація.


Правоохоронні органи затримали чоловіка, який побив мешканця села Нагоряни до смерті, повідомляє офіційний сайт Хмельницької поліції.

   

Український уряд оновлює структуру місцевих державних адміністраційЗа скоєні правопорушення чоловік буде позбавлений волі протягом трьох років та двох місяців, якщо вирок не буде оскаржено, повідомляє Хмельницький апеляційний суд.