В Івано-Франківську впродовж двох днів тривав командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед молоді, юніорів і юнаків.

Змагатись на трасах, прокладених вулицею Незалежності, спортсменам довелось у дощову погоду. Представниця Хмельниччини Ірина Чернуха, 1998 року народження, подолала десятикілометрову дистанцію за 53 хв. 14 сек. і зайняла третє місце серед юніорок.
До трійки найкращих також пробилися у групі наймолодших (до 12 років) двоє хмельничан: Дар’я Лещенко виграла серед дівчат, а Юрій Цибульський став другим серед хлопчиків. Обоє змагалися на дистанції 2 км.
У спортивній ходьбі на 3 км, серед дівчат до шістнадцяти років найкращою з нашої команди стала ярмолинчанка Олександра Коцюруба (сьоме місце).
У підсумку шестеро подолян — вихованці хмельничанки Олени Лещенко та Євгена Тараканова з Ярмолинець, зайняли десяте командне місце.