Досить щедрим на голи був черговий тур чемпіонату України з футзалу в екстра-лізі.

Хмельницький «Сокіл» приймав команду «Ураган» з Івано-Франківська. Поєдинок проходив напружено, суперники багато атакували, часто  били по воротах, однак в одних епізодах відмінно діяли голкіпери, в інших –м’яч летів мимо. Господарі відзначилися першими: на 22-й хвилині гол забив Лисенко.
  Темп гри ще більше зріс. Корсун зрівнює рахунок -1:1.  Наші хлопці  додали в русі. Гра йшла на зустрічних курсах з хорошими шансами обидвох команд вразити ворота. Та м’яч вперто не йшов у сітку. Здавалося, буде цілком справедлива нічия, але на передостанній хвилині досвідчений майстер Сімка приносить гостям перемогу  – 2:1.
Інші матчі туру завершилися так: «Титан-Зоря» Покровське – «Кардинал-Рівне» - 2:2, «Енергія» Львів – «ХІТ» Київ – 5:6, «Локомотив» Харків – «ЛТК-ІнБев-
НПУ» Луганськ-Житомир-Київ -10:2,  «Продексім» Херсон – «Юні-Ламан» Чорноморськ – 3:3.
Очолює турнірну таблицю «ХІТ» - 24 очки. У «Локомотива» - 16, в «Урагана» - 15 очок. Хмельницький «Сокіл» посідає сьоме місце – 9 очок. «Юні-Ламан» - аутсайдер серед десяти команд – 2 очки.