Відбувся передостанній тур першого етапу чемпіонату України з футзалу серед команд екстра-ліги.

Хмельницький «Сокіл» зустрічався в Івано-Франківську з місцевим «Ураганом». Перший тайм пройшов зі значною перевагою  господарів. Вони мали більше шансів забити, ніж подоляни, але  до перерви відзначилися лише раз.
Після перепочинку наші хлопці  додали в русі, вміло комбінували. У ворота івано-франківців влетіло два м’ячі. Господарі будь-що прагнули врятувати бодай очко, але поступилися – 1:2.
Інші матчі туру завершилися так: «Юні-Ламан» Чорноморськ – «Продексім» Херсон – 2:2, «ЛТК-ІнБев-НПУ» Луганськ-Житомир-Київ – «Локомотив» Харків – 0:0, «Кардинал-Рівне» – «Титан-Зоря» Покровське – 3:2, «ХІТ» Київ – «Енергія» Львів – 1:0.
Наступні дві зустрічі хмельничани проведуть вдома: 11 березня вони  зіграють чвертьфінальний матч-відповідь  на Кубок України з командою «Катеринославхліб», а 18 березня в рамках чемпіонату держави приймуть «Юні-Ламан».