Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 1075

Розпочалися ігри серії плей-оф  чемпіонату України з футзалу в екстра-лізі.

Перший чвертьфінальний поєдинок хмельницький «Сокіл» проводив вдома з херсонським «Продексімом». Господарі вже на третій хвилині повели в рахунку: відзначився Хамдамов. Гості прагнули переломити хід поєдинку на свою користь, але подоляни пресингом  гасили  цю активність і гостро атакували. Педяш доводить рахунок  до 2:0.
Після перепочинку ініціатива переходила, як мовиться, з рук у руки. Хмельничани мали більше слушних нагод відзначитися, та довго ними не  користалися. Херсонці ж використали  два моменти. Здавалося, матч перейде в овертайм.  Однак на останній хвилині хмельничани забили переможний гол – 3:2.
Тепер двобій переноситься в Херсон, де команди зустрінуться  1 квітня. Якщо «Продексім» візьме реванш, то наступного дня колективи зустрінуться знову.
Для любителів статистики наводимо результати інших матчів: «Ураган» Івано-Франківськ – «Локомотив» Харків – 3:7, «Титан-Зоря» Покровське – «Енергія» Львів – 0:2, «Кардинал-Рівне» – «ХІТ» Київ – 3:4.