Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 1277

У Кончі-Заспі  відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед ветеранів. Абсолютну перемогу в метанні диска серед жінок за рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена, здобула п’ятдесятитрирічна кам’янчанка Олена Поблічко. В найкращій її спробі кілограмовий диск досяг позначки 36,06 м. А в штовханні ядра трикілограмового вона  посіла четверте місце (10,20 м).

А п’ятдесятивосьмирічний Микола Дубчак з с. Гуменці Кам’янець-Подільського району метнув 700-грамовий спис на 47,02 м  і зайняв друге місце серед усіх чоловіків, які змагалися в цьому виді.
Порадували подільські ветерани й  на чемпіонаті України з бігу та спортивної ходьби на 10 кілометрів, що відбувся в столиці.
Збірна Хмельниччини, що виступала у неповному складі (5 з 10), зайняла шосте місце. В особистому заліку за міжнародним рейтингом тридцятишестирічна Світлана Ільченко з Нетішина виборола бронзову медаль у бігу на 10 км, а п’ятдесятидворічний хмельничанин Микола Стойко подолав цю ж дистанцію п’ятим.