У Львові  відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед дорослих. У стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені  конкуренція була дуже високою, адже українські спортсмени є лідерами  європейських і світових чемпіонатів. І тому як у жінок, так і в чоловіків за медалі боролися заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, відомі у світі спортсмени.

Тим вагоміший успіх хмельничан. Майстер спорту Денис Баблюк після  першої половини вправи ГП-12 – 30 пострілів повільного бігу займав сьоме місце. Але у другій половині  (30 пострілів швидкого бігу, яка є найскладнішою у кульовій стрільбі, адже мішень з’являється у  вікні пробігу лише на 2,5 секунди), Денис показав найкращий результат і вийшов на загальне третє місце, перевиконавши при цьому норматив майстра спорту України міжнародного класу.
Третє-четверте місця у вправі ГП-11 (20 пострілів повільного та 20 швидкого бігу) поділила із заслуженим майстром спорту, дванадцятиразовою чемпіонкою Європи та восьмиразовою чемпіонкою світу Вікторією Рибоваловою  з Дніпра  наша Крістіна Гілевич –  майстер спорту, багаторазова чемпіонка України серед дівчат та юніорок. Враховуючи вік  – Денису 16, Крістіні 15 років, за умови нормального відповідного забезпечення, у них є реальні шанси проявити себе і на міжнародних змаганнях.