4 серпня на стадіоні «Локомотив» у Шепетівці визначився перший володар «Кубка Півночі Поділля». Унікальний футбольний турнір запровадили з ініціативи народного депутата України Романа Мацоли.

Співорганізаторами турніру виступили Громадська організація «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», Федерація футболу України, спортивне товариство «Колос» Шепетівського та Славутського районів та Полонська дитячо-юнацька спортивна школа.
До участі у змаганнях зголосилися 44 аматорські команди з Полонського, Славутського та Шепетівського районів. І це лише перший рік турніру.
Спочатку, за результатами зональних змагань, у кожному районі команди визначили одного переможця. За звання кращої команди Славутського району до останнього боролися футболісти зі Славути, Крупця, Мирутина та Берездова. У Шепетівському відборі на звання кращої команди претендували КФК «Локомотив» місто Шепетівка, КФК «Городище» та КФК «Плесна». А у Полонському районі до останніх турів шанс вийти в фінал змагань мали команди «Папірник» з Понінки, «Фортуна» з Новоселиці, КФК «Прислуч» та «Брага» з Бражинців.
У підсумку кращою командою Славутського району стала футбольна команда «Терен» села Крупець, а в Шепетівському районі перемогу святкували футболісти клубу «Локомотив». За два тури до закінчення зонального відбору на Полонщині стало зрозуміло, що район представлятимуть футболісти КФК «Папірник» з смт Понінка. Саме ці три команди 24 серпня на стадіоні «Локомотив» у Шепетівці створили для уболівальників справжнє свято футболу.
У першому матчі фіналу команда «Терен» з Крупця мінімально поступилася шепетівському «Локомотиву» – 0:1. У другому матчі – футболісти «Локомотиву» з рахунком 4:0 обіграли «Папірник» з смт Понінка та достроково гарантували собі перше місце у турнірі.
Тож в останньому матчі фіналу команди Славутського та Полонського районів боролися за друге місце у турнірі. З мінімальним рахунком 1:0 перемогу святкували футболісти з Крупця.
Медалі, грамоти, футбольні м’ячі та кубки всім учасникам фіналу вручив народний депутат України Роман Мацола.
Окрім безкомпромісної боротьби на полі, для всіх, хто цього дня прийшов підтримати улюблену команду чи просто насолодитися гарним футболом, ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» та Федерація футболу України підготували багато сюрпризів, розіграшів та конкурсів.
Зі стадіону вболівальники поверталися з футбольними м’ячами та оригінальними футболками збірної України. А найбільші щасливчики отримали футбольний м’яч з підписом Андрія Шевченка та квитки на матч національних збірних України та Хорватії, що відбудеться в Києві 9 жовтня.
Завдяки співпраці ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» та Федерації футболу України безкоштовно відвідати один із матчів національної збірної України з футболу зможуть і всі футболісти – учасники фіналу «Кубка Півночі Поділля».