У Хмельницькому за підтримки регіонального відділення Національного олімпійського комітету України проведено відкритий обласний турнір з легкої атлетики серед ветеранів.

Змагання тривали два дні, а участь у них взяли  досвідчені спортсмени віком від 30 до 79 років з десяти міст та районів Хмельниччини і двох сусідніх областей. Лідерами на бігових доріжках і в секторах стадіону «Поділля» переважно були три майстри спорту міжнародного класу (з легкої атлетики, бобслею, універсального бою) та вісімнадцять чоловік, які досягли рівня майстра або кандидата в майстри спорту в розквіті своїх сил. Кращих в окремих дисциплінах визначали за рейтингом,  що враховує результат і вік атлета.
Стометрівку за 12,5 секунди першим подолав 52-річний  дворазовий олімпієць  Олександр Бортюк – єдиний в області спортсмен,  який ставав призером чемпіонатів Радянського Союзу із зимового та літнього видів спорту. Серед інших чоловіків-бігунів варто відзначити ще одного хмельничанина – Миколу Стойка. Напередодні свого 53-річчя  він фінішував на 3000 м через   10 хв. 11,9 сек., підтвердивши статус одного з найсильніших у країні стаєрів.
У бігу на трьох спринтерських дистанціях домінувала  Марія Шабага. Боротьбу в секторі для стрибків у висоту прогнозовано виграв Олександр Ткачук. У стрибках у довжину  та  в бігові на 200 м
кращим став Валентин Ліпіч. У жінок в штовханні ядра добре себе проявили Олена Поблічко, а в метанні списа – Євгенія Янкун. Всі  названі спортсмени — з Кам’янця-Подільського.
У метанні списа переміг Микола Дубчак  з Гуменецької об’єднаної територіальної громади. Лариса Калашнік з Ізяслава виграла стрибки у висоту. Посланець із  Буковини 76-річний Дмитро Попадюк  святкував перемогу в штовханні ядра, залишивши позаду сім гідних  суперників.
Найшвидше 3000 метрів спортивною ходьбою подолав 69-річний Микола Оніщук з Красилова – призер чемпіонату Європи серед однолітків.  
До трійки найкращих зуміли пробитися і члени відділення НОК України – Олександр Прокопов (стрибки у довжину) та Віктор Флентін (метання списа).
У командному заліку найсильнішими були кам’янчани. Призові місця посіли хмельничани та представники Полонського району. Спортсмени й команди відповідно відзначені  організаторами змагань, якими виступили відділення НОК України, обласна федерація легкої атлетики, управління молоді та спорту облдержадміністрації  й  меценати.
За підсумками турніру визначилися кандидати для поїздки на Кубок України серед ветеранів, який наприкінці вересня прийматиме Чорноморськ. Збірна Хмельниччини — срібний призер минулого року — сподівається знову потрапити на п’єдестал.