Біля головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося справжнє свято спорту та здоров’я.

Кам’янчани та гості долучилися до легкоатлетичного пробігу центральними вулицями міста «Біг заради здоров’я», який присвятили 100-річчю згаданого навчального закладу. Серед тих, хто вийшов на старт  двокілометрової дистанції, —  школярі, студенти та викладачі вузів, ветерани спорту.
Підтримати захід завітали відомі спортсмени, випускники університету, серед яких Іван Гешко – екс-чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м у приміщенні – учасник Олімпійських ігор, Віталій Трушев – триразовий чемпіон Паралімпійських ігор з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, Тетяна Шлопко – рекордсменка світу з пауерліфтингу серед юніорок та багато інших. Всього 30 олімпійців та паралімпійців підготовлено в Кам’янець-Подільському університеті за 55 років, чимало їх і нині проживає та працює в області.
Їх присутність неабияк надихнула інших пробігти поряд з титулованими спортсменами.
Опісля проведеної фітнес-розминки під танцювальну музику, понад 600 бігунів зайняли свої позиції на лінії старту. Під команду ведучого – завідуючого кафедрою легкої атлетики з методичного викладання Кам’янець-Подільського національного університету  Леоніда Гурмана розпочався пробіг.
Не пройшло й шести хвилин, як фінішну межу перетнули лідери, більшість із яких після завершення бігу зупинили свої ручні таймери, що свідчило про їх орієнтацію на досягнення певного результату.
Абсолютними переможцями забігу стали члени збірної легкоатлетичної команди України серед юніорів Олег Миронець із Хотина Чернівецької області та Тетяна Палінкаш з Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.
Успішно подолали дистанцію, увійшовши до числа призерів серед однолітків і піднялися на п’єдестал пошани Іван Гешко та Віктор Флентін – представники відділень НОК України в Чернівецькій та Хмельницькій областях.
Визначено також переможців у різних категоріях:
серед загальноосвітніх  шкіл, вищих навчальних закладів, ветеранів різних вікових груп.
Грамотами, медалями, призами, сувенірами від відділення НОК України в Хмельницькій області нагороджені призери пробігу, найбільш активні учасники отримали сертифікати на відвідування спортивних залів у кам’янецьких «Галаготелі», готелі «7 днів» та призи від депутатів різних рівнів, які виступили спонсорами заходу.