Після завершення безкомпромісних фінальних поєдинків національної першості у Львові Україна дізналася імена найсильніших боксерів головного внутрішнього старту року.

Нинішній чемпіонат серед чоловіків проведено на призи видатного місцевого боксера, срібного призера Олімпійських ігор 2000 року, чемпіона світу серед професіоналів Андрія Котельника. Успішно на чемпіонаті виступили п’ять представників з Хмельницького, які здобули 3 медалі і забезпечили нашій області друге командне місце. Першість з чотирма нагородами вибороли львівяни, третьою завершила турнір збірна Харківщини.
Найвагоміший внесок у підсумковий результат нашої команди зробили підопічні тренера Івана Яструба з Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Золотими медалістами стали Владислав Вєтошкін, (вагова категорія 56 кг), та Мгер Оганісян (в. к. 64 кг), а Олексій Козьолок, (в. к. 56 кг) п’ятим завершив свій виступ. Крім них, “срібло” у ваговій категорії 69 кг дісталося Віктору Петрову, авангардівець Вячеслав Гаврилюк, (в. к. понад 91 кг) зайняв п’яте місце.