Минулих вихідних уболівальники футболу нашого краю наситилися грою сповна. На центральній спортивній арені обласного центру відбулося два поєдинки чемпіонату України в другій лізі.

У суботу хмельницьке «Поділля» приймало «Арсенал-Київщину» з Білої Церкви. Обидва колективи святкували перемогу в офіційних змаганнях лише торік восени. І цьогоріч виступають невдало. Отож ця зустріч сусідів по турнірній таблиці носила особливо принциповий характер. А почалася вона із сумбурних атак господарів, які, прагнучи одразу забити, дуже метушилися, допускали багато браку при обробці й передачі м’яча. Гості грішили тим же.
На 35-й хвилині атака хмельничан одержала несподівану розв’язку: захисник гостей під пресингом суперника віддав м’яч голкіперу, і той взяв його руками у воротарському майданчику, що не можна було робити. І хоча стінка гравців закрила майже всі ворота, Сергій Швець знайшов у ній шпарину — 1:0.
Після перерви господарі теж мали перевагу й скористалися нею наприкінці зустрічі: Андрій Ліповуз влучно пробив із пенальті — 2:0.
Наступного дня на це ж поле вийшли волочиський «Агробізнес» і ФК «Львів». Наші земляки тимчасово не грають вдома, бо йде реконструкція їхнього стадіону. Звітний матч був вищого гатунку, ніж хмельничан і білоцерківців. Волочисці підтвердили статус лідера. Діяли розкуто, комбінаційно. Правда, гості теж показали непоганий футбол. У доданий час першого тайму Богдан Семенець вивів «Агробізнес» вперед.
У другому таймі команди грали на зустрічних курсах, але знову ж таки з перевагою господарів. На 77-й хвилині відзначився Микола Темнюк — 2:0. Волочисці спокійно довели матч до перемоги, не давши суперникам забити хоча б гол престижу.
Інші зустрічі туру в групі «А» завершилися так: «Прикарпаття» Івано-Франківськ — «Нива» Тернопіль — 2:0, «Полісся» Житомир — «Буковина» Чернівці — 2:1, «Скала» Стрий — «Нива-В» Вінниця — 0:1.
Наступний тур наші команди проведуть на виїзді 6 травня. Грають «Нива» Тернопіль» — «Агробізнес», ФК «Львів» — «Поділля».
Лідирує в чемпіонаті «Агробізнес» — 60 очок. Аж на сім пунктів відстає «Прикарпаття». Третьою іде «Нива-В» — 33 очки. «Поділля» — на передостанньому, дев’ятому місці — 18 очок. «Арсенал-Київщина» має лише 13 очок.