Важкоатлет із Хмельниччини Дмитро Чумак став переможцем міжнародного турніру British International Open, який відбувся в англійському місті Ковентрі.

Наш земляк виступав у ваговій категорії до 109 кг, в яку перейшов заради участі в Олімпійських іграх. Дмитро зафіксував 170 кг у ривку, а потім підкорив вагу 210 кг у поштовху. З сумою 380 кг він став найкращим у двоборстві. Друге місце зайняв литовець Аренас Сідіскіс (350 кг), а третє – британець Оуен Боксолл (350 кг).
Турнір British International Open має статус кваліфікаційних змагань на Олімпійські ігри в Токіо. Таким чином, Чумак – чемпіон Європи та багаторазовий призер світових першостей – отримав реальний шанс вдруге поборотися за олімпійські нагороди. Нагадаємо, що на Олімпіаді-2016 у вазі 94 кг він посів шосте місце – 387 кг.