Італійський Турин став місцем проведення четвертих Європейських ігор майстрів — масштабних комплексних змагань спортсменів старшого віку з 30 видів спорту.

Хмельничанин Микола Кожан, майстер спорту СРСР із важкої атлетики, вкотре нагадав про себе, здобувши перемогу на цих престижних міжнародних змаганнях, що проводяться раз на чотири роки. Під час виступу серед атлетів вагової категорії 73 кг вікової групи 65-69 років Микола Іванович зробив чотири успішних підходи, послідовно зафіксувавши у ривку 70 і 75 кг, а у поштовху 90 і 95 кг та з сумою в двоборстві 170 кг впевнено посів перше місце.
До спорту ветеранів він долучився 2011 року і виборов медалі найвищого ґатунку на чемпіонаті світу, Всесвітніх іграх майстрів.