Чемпіоном Сухопутних військ з боксу в особистому заліку став хмельничанин старший сержант 19 окремої ракетної бригади Костянтин Вовк, який у фіналі здолав свого суперника з Львівщини.

4 жовтня фінішував III-й Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з боксу в особистій першості та у загальнокомандному заліку.
Щодо видовищності фінального дня змагань, то усі без винятку поєдинки пройшли в напруженій, безкомпромісній боротьбі. На свято армійського боксу до Хмельницького завітало чимало легендарних спортсменів, тренерів, спортивних функціонерів, меценатів. Серед них заслужений майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу за версією WBA у напівсередній вазі Юрій Нужненко, майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України, свого часу головний тренер збірної Збройних Сил України з боксу, Володимир Золотарьов, який виховав таких відомих у світі боксерів як Віталій і Володимир Клички, Валерій та Володимир Сидоренки, Аліна Шатернікова, та інші.
Володимир Золотарьов прибув до Хмельницького у свій 67-й день народження. Ділячись з читачами АрміяInform враженнями від побаченого Володимир Олексійович підкреслив, що рівень учасників фіналів справді хороший: « Я, особисто, побачив сьогодні чимало перспективних молодих хлопців. Точніше кажучи - чотири-п’ять боксерів з яких дійсно можна зробити чемпіонів. Турнір солідний, добре організований. Сподіваюсь і вірю, що цьогорічний чемпіонат Збройних Сил України у Львові пройде на ще вищому рівні та відкриє нам більше хороших і талановитих імен».
Тож, за підсумком змагань в особистому заліку, чемпіонами Сухопутних військ серед військових частин безпосереднього підпорядкування стали: солдат Сергій Олексієнко (до 69 кг) А0222, старший сержант Сергій Лотник (до 75 кг) А1476, старший сержант Костянтин Вовк (до 81 кг) А4239.
«Золоті» медалі серед оперативних командувань і навчальних центрів здобули: солдат Олександр Майборода (до 52 кг) 169 НЦ, старший солдат Олег Нейлик (до 57 кг) ОК «Північ», лейтенант Владислав Гудзь (до 63 кг) ОК «Північ», солдат Юрій Возний (до 69 кг) 184 НЦ, лейтенант Ігор Харченко (до 75 кг) ОК «Південь», старший солдат Владислав Скрипник (до 81 кг) 169 НЦ, старший солдат Олексій Томашевський (до 91 кг) ОК «Схід», старший солдат Андрій Кадищук (+ 91 кг) 184 НЦ.
Серед курсантів ВВНЗ у фінальних двобоях перемогли: Тарас Чернишенко (до 52 кг) Львів, Віктор Левонович (до 57 кг) Львів, Михайло Дроцик (до 63 кг) Львів, Олександр Івшин (до 69 кг) Харків, Владислав Левченко (до 75 кг) Одеса, Андрій Іус (до 81 кг) Львів, Володимир Дяк (до 91 кг) Львів, Владислав Білик (+ 91 кг) Харків.
Перше місце у загальнокомандному заліку серед військових частин безпосереднього підпорядкування першими стали військовослужбовці Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. «Срібло» - у збірної 27-ї окремої реактивної артилерійської Сумської бригади і «бронза» - у 15-го реактивного артилерійського полку.
Серед оперативних командувань і навчальних центрів здобула збірна ОК «Схід», другими стали боксери із ОК «Північ», третіми – спортсмени 184 навчального центру.
Звання чемпіонів серед вищих військових навчальних закладів впевнено взяла команда Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Її боксери мали найбільше представництво у фінальних поєдинках і у п’яти з восьми двобоїв здобули золоті медалі. Другими і третіми стали курсанти Військового інституту танкових військ імені Верховної Ради України НТУ «ХПІ» та Військової академії (м. Одеса) відповідно.