У Бухаресті з 18 до 27 жовтня триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді.

Команда України, до складу якої увійшли і спортсменки Хмельниччини, представлена 32 важкоатлетами. Першою з наших землячок вдало виступила на цих змаганнях майстер спорту міжнародного класу хмельничанка Ангеліна Ломачинська (обласна організація ФСТ “Динамо”, студентка ХНУ).
У ваговій категорії 49 кг Ангеліна завоювала срібну нагороду серед молоді за сумою двоборства, подолавши вагу 163 кг, отримала ще дві медалі за виступ в окремих вправах: золоту (ривок – 74 кг) та срібну (поштовх – 89 кг). Вона мінімально поступилася лише Гамзе Каракол із Туреччини, в активі якої 164 кг у сумі двоборства, бронза в ривку – 72 кг та першість у поштовху – 92 кг. У минулому році Ломачинська на змаганнях такого ж рівня стала чемпіонкою, виступаючи у ваговій категорії 48 кг.
Ії готував до відповідального старту заслужений тренер СРСР Олег Поляков.