У турецькому  місті Анталія  відбулися два престижних змагання з тхеквондо  за версією ВТФ.

Спочатку на третій клубний чемпіонат Європи прибуло 900 спортсменів трьох вікових груп (дорослі, юніори, кадети) з понад 30 країн. Українці здобули одинадцять нагород (2 золоті + 3 срібні + 6 бронзових). Свій внесок у медальний доробок співвітчизників зробили кадети Хмельниччини. Так, Софія Хобтар з обласного центру, яка виступала у ваговій категорії 44 кг, виграла “срібло”, послідовно здолавши іспанку (6:5), двох господарок (18:0 та 1:0) і лише у фіналі мінімально (0:1) поступилася Габріелі Катсаровій із Болгарії. Дві “бронзи” чемпіонату дісталися кам’янчанам: Олегу Маматову (37 кг) та Олександру Кадишу (45 кг).
 Потім українці вибороли дев’ять медалей (1 золоту + 4 срібних + 4 бронзових)  на міжнародному турнірі класу G-1 “Turkish Оpen”.
За підсумками цих змагань чергову “бронзу” на п’єдесталі пошани отримав Олег Маматов, перед яким не встояли два представники Туреччини (8:4 та 10:1) і Франції (10:1). У півфіналі наш спортсмен програв (1:14) переможцю турніру росіянину Олегу Попову.