Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 378

У Хмельницькому відбувся відкритий міський шаховий турнір. Змагання проводилися в рамках швидких шахів.

Основна боротьба за перемогу точилася між чемпіоном Хмельницького з швидких шахів серед чоловіків, майстром ФІДЕ Михайлом Григорівим та чотирнадцятирічним учнем Красилівської загальноосвітньої школи № 2 Владиславом Базюком. Все вирішилося в очній зустрічі цих суперників, у якій переміг В. Базюк і став переможцем турніру з результатом 8 очок із 9 можливих.
Друге місце в хмельничанина М. Григоріва (7 очок). Третє виборов представник Віньковецького району Юрій Бойко (6 очок). Серед молоді віком до 16 років найсильнішим був Антон Гор- левський, а серед спортсменів з інвалідністю – Віктор Середін. Президент федерації шахістів м. Хмельницького, кандидат у майстри спорту Володимир Іванов переміг серед ветеранів.