Відбувся перший попередній раунд кубка України з футболу.

Представники Хмельниччини на старті турніру виступили успішно. Головна увага була прикута до Хмельницького, де друголігівське «Поділля» приймало команду вищу за рангом – івано-франківське «Прикарпаття». Спочатку ініціативою володіли господарі. А після перерви краще грали гості. Хмельничани відкрили рахунок на 72-й хвилині. Однак наприкінці другого тайму івано-франківці встановили рівновагу – 1:1. Переможців не виявив і додатковий час. У лотереї пенальті влучнішими були господарі, які в підсумку здолали суперників – 8:7.
Дунаєвецький «Епіцентр», який є новачком другої ліги, розгромив у рідних стінах молодіжний склад понижених у класі «Карпат», які ще минулого сезону виступали в елітному дивізіоні.
Отож і «Поділля», і «Епіцентр» пройшли до наступного етапу розіграшу кубка України.