Упродовж 5 днів в Києві проведено 2 чемпіонати України з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву у приміщенні.

26-27 лютого змагалися  627 юнаків та дівчат 2006-2007 років народження з 24 регіонів країни. В командному заліку до трійки призерів увійшли: 1. Київська, 2. Харківська, 3.Миколаївська області. Збірна  Хмельниччини посіла лише 9 місце.

З поміж 25 представників нашої області варто відзначити спортсменів, котрі боролися за місця на п’єдесталі. Чемпіонське звання в ходьбі на 3000м з результатом (13 хв 39,19 сек) виборов Роман Горбачов зі Старокостянтинова (тренер Олександр Вербицький). І якщо Роман неодноразово ставав призером всеукраїнських змагань, то бронза   хмельничанина Володимира Лісіцького – приємний сюрприз, адже за гострої конкуренції вперше пробився до числа лідерів на такому рівні. У попередніх забігах на 200-метрівці Володимир випередив понад 90 суперників і увійшов до  фіналу, де показав третій час (24,74 сек), чим порадував свого наставника-заслуженого тренера України Анатолія Новікова. З четвертими показниками завершили змагання в бігу на 800м  Анастасія Гавришко (2 хв 26,31 сек) з Хмельницького серед дівчат,  та нетішинець Петро Венгерець (2 хв 11,51 сек)  серед юнаків. Хмельничанка Катерина Халабузар  посіла 5 місце в стрибках у довжину – 4,98 м.  Шостими фінішували Денис Ференс (біг на 1500 м з перешкодами – 5 хв 20,86 сек) з Хмельницького та Юлія Мельник (спортивна ходьба на 3000 м – 16 хв 37,3 сек) зі Старокостянтинова.

У підсумку найкращими з нашого краю стали представники Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, які розділили 5-6 командні місця з ДЮСШ м.Буськ Львівської області  серед 63 ДЮСШ України.

2-3 березня 384 юних спортсменів 2008 року народження і молодші, котрі приїхали на змагання з 25 регіонів країни виявляли кращих в тих же секторах і на бігових доріжках у 10 видах легкоатлетичних двоборств чемпіонату України вказаної вікової групи. Збірна Хмельниччини, до складу якої увійшли двадцять юних спортсменів посіла 6 місце, а призові місця посіли команди Києва (1), Харківської (2) та Чернігівської (3) областей.

Нащі легкоатлети спромоглися здобути 4 нагороди в особистому заліку: cрібну-Андрій Кшемінський (біг на 60м+стрибки у довжину) з ДЮСШ “Лідер” Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району, бронзові – Юлія Герщук (біг на 60 м + 200 м) з Хмельницької ДЮСШ-1, Владислав Лоюк  (біг на 60м+200м) з Летичівської ДЮСШ та Роман Слісарчук (біг на 800 м + 200 м) з Хмельницького ОЦФВУМ. Їх  рівним виступом у своїх дисциплінах змогли підтримати: Катерина Крушинська (біг на 60 м + 200 м) – 5 місце, Артем Іщук (біг на 800 м + 200 м) – 7 місце з  ХОЦФВУМ, Єлизавета Мещерякова (спортивна ходьба 3000 м + біг на 800 м) – 6 місце, Дар’я Ксьондз (спортивна ходьба 3000 м + біг на 800 м) – 7 місце. У командній боротьбі серед 62 ДЮСШ кращим колективом з Хмельниччини став ХОЦФВУМ (10 місце).

Бажаємо юним легкоатлетам та їх наставникам подальшого вдосконалення для здобуття вагомих перемог в наступних  вікових  категоріях.