З 6 по 11 липня у Римі відбулися європейські змагання, де українська збірна в загальному отримала 8 медалей: 1 золота, 3 срібних та 4 бронзових, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

У складі української збірної взяв участь Андрій Коваленко – плавець, який здобув рівень майстра спорту та став призером чемпіонату України за підтримки Володимира Міщанінова у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді. Наразі Андрій Коваленко представляє Київ.

На запливі на стометрівку Андрій пройшов декілька етапів: кваліфікацію з часом 53,88 секунди та півфінал з часом 52,99 секунди, а в головному запливі отримав четверте місце подолавши відстань за 53,42 секунди.

У комплексній естафеті 4×100 м Олександр Желтяков, Володимир Лісовець, Андрій Коваленко і Вадим Івченко фінішували третіми з результатом 3 хвилини 39,43 секунди. Перше місце посіла Польща із часом 3 хвилини 37,46 секунди, а друге – Росія з часом 3 хвилини 39,30 секунд.