Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 2351

Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, що проходив у Харкові, приніс чимало позитивних емоцій і нагород подолянам.

Лідер нашої команди — заслужений майстер спорту Павло Олійник, впевнено здолав трьох  суперників у ваговій категорії 97 кг і, не віддавши їм жодного балу, став чемпіоном. Ще один хмельничанин — Андрій Власов,  який виступав у тій же вазі, після програшу в першій сутичці Олійнику, далі перемагав наступних своїх опонентів і здобув бронзу.
Найбільша кількість учасників заявилась у ваговій категорії 70 кг — 31. Тут для здобуття першості нашому Олексію Мельнику довелося послідовно побороти п’ятьох спортсменів. У суперважковаговиків (до 125 кг) срібна медаль дісталася Олександру Хоцянівському (Донецька — Хмельницька області).
Серед жінок відзначилися борчині, котрі виступали за наш край теж за консолідованим заліком. Зокрема, вкотре золоту медаль приміряла Аліна Махиня (вагова категорія 69 кг, Донецька — Хмельницька області). А третє місце дісталося Наталії Пульковській (48 кг, Івано-Франківська — Хмельницька області).
У командному заліку хмельницькі чоловіки шості, а жінки — восьмі.