Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 357

Досить безкомпромісним був п’ятий тур чемпіонату України з футболу в першій лізі: з восьми поєдинків лише два завершилися внічию.

Хмельницьке «Поділля» приймало житомирське «Полісся». Суперники розпочали поєдинок обережно, на загострення йшли рідко. Наприкінці тайму господарі забили красивий гол. Після перерви гості розпочали масований наступ, але хмельничани вміло захищалися, гостро контратакували. Наші забили ще два голи, однак рефері їх не зарахував через порушення правил. Отже, перемога – 1:0.
Центральний матч туру проходив у Волочиську, де місцевий «Агробізнес» приймав одного з лідерів – криворізьку команду «Кривбас». Цікава зустріч завершилася нульовою нічиєю.
В інших поєдинках зафіксовані такі результати: «Кремінь» Кременчук – «Нива» Тернопіль – 1:2, «Альянс» Липова Долина – ФК «Краматорськ» – 1:0, «Металіст» Харків – «Оболонь» Київ – 3:0, ФК «Ужгород» – «ВПК‑Агро» Вишневе – 1:3, «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Олімпік» Донецьк – 0:2, «Прикарпаття» Івано-Франківськ – «Волинь» Луцьк – 1:1.
Одноосібним лідером став «Металіст» із стовідсотковим результатом – 15 очок. На два пункти відстає «Кривбас». Третьою йде «Нива» – 10 очок. «Поділля» має 7 очок і посідає сьому сходинку. На дванадцятій – «Агробізнес» – 5 очок. Замикає турнірну таблицю з шістнадцяти колективів ФК «Ужгород», в активі якого лише очко.
П’ятий тур відбувся й у групі А другої ліги. Дунаєвецький «Епіцентр» у Петропавлівській Борщагівці поступився місцевій «Чайці», пропустивши єдиний у матчі гол. Дунаївчани зараз на дев’ятому місці з шістьома очками. Лідирує столичний «Лівий берег», який набрав 15 очок. А команда «Любомир» Ставище посідає останню, п’ятнадцяту сходинку – нуль очок.